W naszej hodowli posiadamy jedynie psy rasowe, tak więc każdy szczeniak posiada swoją własną metrykę, książeczkę zdrowia oraz unikalny mikroczip. Ponadto każdy szczeniak w momencie odbioru posiada wszystkie niezbędne szczepienia oraz jest odrobaczony. Współpracujemy z producentem karm dla psów Royal Canin, dlatego też każdy szczeniak otrzyma pierwszą wyprawkę tej właśnie firmy. Zależy nam, aby nasze szczeniaki miały jak najlepsze warunki do rozwoju, zatem w każdej chwili służymy pomocą i radą w kwestii wychowania i pielęgnacji szczeniąt. Jesteśmy domową hodowlą zarejestrowaną w OSPR Kennel Club oraz w Urzędzie Skarbowym.

Miło nam jest poinformować, że w dniu 03.08.2017 Naszej Hodowli urodziły się przepiękne szczenięta buldoga francuskiego. W miocie mamy 1 sunie i 3 pieski. Urodzone szczeniaki mają piękne i wzorcowe umaszczenie, mają prawidłowy wzrost i wagę, są żywotne, ciekawe śœwiata i odważne.  Pieski będą gotowe do odbioru po 18.09.2017r.. Zainteresowanych zapraszam do rezerwacji.

Matka szczeniąt jest czerwona, ojciec szczeniąt jest biały ze znaczeniami. Zdjęcia matki (Dora) dostępne są w galerii. Zdjęcia ojca możemy udostępnić mailowo (piesek z zaprzyjaŸnionej hodowli).


HARLEY z El Nino


HOLLY z El Nino


HOMER z El Nino


HUNTER z El Nino